info@gayereklam.com 216 661 64 97


Gaye Reklam

Gaye Reklam olarak 2001 yılından beri reklamcılık sektörunde yer almaktadır. Kurulduğu yıldan bu yana verdiği hizmetler olarak büyük etki oluşturmuştur ve farkını ortaya koymuştur. Her yıl edindiği tecrübeyi hizmette kalite prensibine dayandırarak yeni müşterilerine yeni soluk olmayı başarmıştır. Sadece hizmet alanında değil aynı zamanda mekan ve kadroda da büyümeye giderek profosyonel olma hedefini yakalamıştır.

Reklamcılık alanında ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek güleryüzlü, samimi ve profosyonel bir ekip ve bünyesine kattığı yeni makinelerle çalışmalarına hızla devam etmektedir. yılların verdiği deneyim ile kendine prensipler edinmiş ve bu prensipleri slogan haline getirmiştir. Başlıca prensipleri;

Temiz ve Özenli İşçilik,
Zamanında Teslimat,
Kaliteli Hizmet,
Güleryüzlü ve Uzman Kadro.

Her yıl belirlediği hedefler doğrultusunda ilerlemiş ve kendine uzun soluklu kalıcı hedefler belirlemiş. İlk olarak hizmet kalitesini yükseltmek için bulunduğu yerden daha büyük bir yeri satın almak ve Türkiye'nin her noktasına hizmet vermektir. Hedefler doğrultusunda ilerlerken prensiplerinden ödün vermeyecek ve güzel olan herşeyi prensipleri arasına katacaktır.

Referanslar

Foto Galeri

Gaye Reklam

İletişim

Gaye Reklam Tanıtım

Adresimiz

İmes Sanayi Sitesi, A Blok, 103. Sokak No:11, Dudullu/Ümraniye/İSTANBUL

Telefon Numaramız

0216 661 64 97