Kutu Harf

   Krom kutu harfler, pleksi(akrilik) kutu harfler, alüminyum ve prinç kutu harfler uygun fiyat yüksek kalite anlayışı ile imal edilmektedir.

Kutu Harf; paslanmaz krom kutu harflerimizde standart olarak 304 kalite paslanmaz çelik kullanılmaktadır. Düz krom kutu harfler için ön yüzler 1 mm kalınlığında yan bantlar 0,70 mm kalınlığında yapılmaktadır. Fileli krom kutu harfler için ön yüzeylerde 1,2 mm paslanmaz sac yan bantlar için 0,80 mm yan bant kullanılmaktadır. yan bant yükskliği isteğe göre ayarlanabilmektedir. fileli harflerde pleksi , led ışık ve montaj için gerekli olan dekotalar harfler ile birlikte verilmektedir. düz krom harfler için isteğe bağlı olarak yapışma ayak veya vidalı ayak konulmaktadır.

Pleksi kutu harf; pleksi kutu harfler için standar olarak 3 mm pleksi malzeme kullanılmaktadır. yan bantların yükseklikleri isteğe göre ayarlanabilmektedir. montaj için gerekli olan dekota harfler sipariş ile birlikte verilmektedir. isteğe bağlı olarak led ışıklı imal edilebilir.

Alüminyum kutu harf; Alüminyum harflerimizde standart malzeme kalınlığı 2 mm dir. harfler statik boyalı olarak istenilen renkte üretilebilir.

Prinç kutu harfler; ön yüzeyler standart olarak 1 mm yan bantlar 0,70 mm dir. bant yüksekliği isteğe göre ayarlanılabilir. harfler polisajlı ve vernikli olarak teslim edilir.

sip-destek

Bu kategoriden diğerleri: Pleksi Kutu Harf »